WITAJ

Zacznij w Dogfield!

Naszym głównym celem jest dbanie o Twoje zdrowie, dlatego jeżeli chcesz zacząć przygodę z treningiem funkcjonalnym pierwsze co powinieneś zrobić to zapisać się na kurs wprowadzający Beginners Class.

Jest to cykl 8 spotkań godzinnych ze specjalnym programem treningowym w małej grupie maksymalnie 12 osób. Krok po kroku wprowadzimy Cię w świat ruchów funkcjonalnych, poznasz zasady panujące w klubie, a co najważniejsze rozruszasz i wrzucisz swoje ciało na wyższy level sprawności fizycznej.

Po przejściu kursu jesteś gotowy do uczestniczenia w każdych zajęciach z naszej oferty.

FAQ

Czy Plan wprowadzający jest dla Ciebie?

Masz 20, 40 lat czy jesteś grubo po 50-tce, nigdy nie przebiegłeś kilometra, a Twój wysiłek ogranicza się do przerzucania kanałów w TV, a może jesteś wysportowanym atletą który nie wyobraża sobie dnia bez treningu? Uważaj! Bo trafiłeś idealnie!

Trening Funkcjonalny opiera się na odpowiednio opracowanym planie treningowy i dobranych ćwiczeniach, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającej osobie, tak żeby każdy mógł ukończyć dany trening i osiągać kolejne wyznaczone cele.

                                                                      

O jakiej godzinie odbywają się zajęcia?

Zajęcia realizowane są we wtorki i czwartki o godzinie 20:00.

Czy w ramach karnetu Beginners Class mogę uczęszczać również na inne zajęcia?

Tak, każdy uczestnik w ramach programu wprowadzającego ma możliwość uczęszczania na

zajęcia Functional Bodybuilding realizowanych trzy razy w tygodniu.

Czy istnieje możliwość nieobecności na pojedynczych zajęciach?

Każde poszczególne zajęcia są ważne, rozumiemy jednak, że sytuacje bywają różne i nie zawsze macie możliwość pojawienia się na zajęciach. Każdy uczestnik po zakończonych zajęciach otrzymuje na skrzynkę mailową filmy instruktażowe poznanych ćwiczeń.

W przypadku nieobecności każdy uczestnik będzie            miał możliwość zapoznania się z omówiona podczas zajęć tematyką.

Kiedy mogę zacząć?

Nie ma na co czekać, zapisz się na kurs już dziś. Najważniejszy zawsze jest ten pierwszy krok, niech tym pierwszym ruchem będzie właśnie ten KLIK. Wypełnij dane, opłać kurs i przyjdź w wyznaczonym terminie na pierwsze zajęcia, resztę zostaw Nam.

ZACZYNAJMY!

Formularz zgłoszeniowy

  Zobacz również:

  NASI TRENERZY
  WIĘCEJ
  GRAFIK ZAJĘĆ
  WIĘCEJ
  OPŁATY
  Więcej
  Adres
  Jana Długosza 59-75, Wrocław
  Telefon
  519 399 931
  Godziny pracy
  pon-pt 7:00-8:00 & 16:30-21:00
  sob 11-12